Sveiki apsilankę bauroc E-PARDUOTUVĖJE

Atidarėme visiškai naują internetinę parduotuvę https://parduotuve.bauroc.lt/ kurioje visada galima įsigyti visus bauroc įrankius ir reikmenis. Šio papildomo prekybos kanalo tikslas yra užtikrinti greitą statybininkams reikalingų darbo įrankių ir reikmenų tiekimą visoje Lietuvoje. Pagrindinius bauroc gaminius – blokelius, perdangas, plokštes – ir toliau galite įsigyti plačiame mūsų  platintojų tinkle.

Internetinėje parduotuvėje galima nusipirkti įrankių ir reikmenų, skirtų bauroc blokelių sienoms statyti, pavyzdžiui, klijų vežimėlius, trintuves, rankines frezas, aliuminio strypus ir įvairių medžiagų, sienų tvirtinimo elementus. Internetinėje parduotuvėje taip pat galima įsigyti įrankių ir reikmenų perdangos plokštėms montuoti, tokių kaip specialus plokščių kėlimo griebtuvas, apvadų elementai ir tvirtinimo varžtai.

Internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės per kurjerį pristatomos tiesiai į kliento statybų aikštelę arba į artimiausią DPD siuntų automatą, dažniausiai 2-5 dienas.

Be abejo, pagrindinius bauroc įrankius ir reikmenis galima įsigyti ir didžiosiose statybinių prekių parduotuvėse.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su bauroc darbuotojais, kurių kontaktus galite rasti bauroc svetainėje adresu https://bauroc.lt/kontaktai/ .