Apie mus

Sveiki apsilankę „bauroc“ E. PARDUOTUVĖJE

Atidarėme visiškai naują internetinę parduotuvęhttps://e.bauroc.lt, kurioje visada galima įsigyti visus „Bauroc“ įrankius ir reikmenis. Šio papildomo prekybos kanalo tikslas yra užtikrinti greitą statybininkams reikalingų darbo įrankių ir reikmenų tiekimą visoje Lietuvoje. Pagrindinius „bauroc“ gaminius – blokelius, perdangas, plokštes – ir toliau galite įsigyti plačiame mūsų platintojų tinkle

Internetinėje parduotuvėje galima nusipirkti įrankių ir reikmenų, skirtų „bauroc“ blokelių sienoms statyti, pavyzdžiui, klijų vežimėlius, trintuves, rankines frezas, aliuminio strypus ir įvairių medžiagų, sienų tvirtinimo elementus. Internetinėje parduotuvėje taip pat galima įsigyti įrankių ir reikmenų perdangos plokštėms montuoti, tokių kaip specialus plokščių kėlimo griebtuvas, apvadų elementai ir tvirtinimo varžtai.

Internetinėje parduotuvėje įsigytos prekės per kurjerį pristatomos tiesiai į kliento statybų aikštelę arba į artimiausią DPD siuntų automatą, dažniausiai 2-5 dienas.

Be abejo, pagrindinius „bauroc“ įrankius ir reikmenis galima įsigyti ir didžiosiose statybinių prekių parduotuvėse.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su „Bauroc“ darbuotojais, kurių kontaktus galite rasti „Bauroc“ svetainėje adresu https://bauroc.lt/kontaktai/.